Company Detail

  1. Home
  2. Accounting and Finance
  3. Company detail
Freelancers
employer

About “przedszkolebielsko promyczek”

Zapraszamy serdecznie do Przedszkola Niepublicznego “PROMYCZEK”, które istnieje w Bielsku-Białej od 1 września 2010 roku.

Jesteśmy placówką przeznaczoną dla dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Funkcjonujemy od poniedziałku do piątku przez cały rok, od godziny 7:00 do 17:00.

Posiadamy zaświadczenie o rejestracji w rejestrowi przedszkoli niepublicznych Miasta Bielsko-Biała pod numerem MZO-4320/256/09/EL.

W Przedszkolu kładziemy nacisk na nauczanie i wychowanie zgodne z podstawą programową wychowania przedszkolnego oraz programami pracy zatwierdzonymi przez MEiN.

Przedszkole “PROMYCZEK” w Bielsku-Białej zostało utworzone z myślą o dzieciach. Nasza kadra nauczycielska to wykształceni, doświadczeni specjaliści pełni energii. Nasze warunki lokalowe spełniają najwyższe standardy.

Całkowita powierzchnia przedszkola wynosi 560m2. Posiadamy pięć nowoczesnych, funkcjonalnych i estetycznych sal zajęć z łazienkami dostosowanymi dla dzieci. Nasze przedszkole spełnia wszystkie wymogi prawa europejskiego dotyczące zapewnienia bezpiecznych i higienicznych warunków pobytu dzieci.

Stworzyliśmy również dwa bezpieczne, funkcjonalne i kolorowe place zabaw o łącznej powierzchni 20 arów oraz 4 arów. Zachęcamy dzieci do zabawy, rozwijając zarówno indywidualne umiejętności ruchowe, jak i umiejętności współpracy w grupie.

W każdej sali znajduje się wideodomofon umożliwiający wizualną identyfikację osób dzwoniących do przedszkola.

Dbamy również o bezpieczeństwo dzieci, dzięki 24-godzinnemu monitorowaniu całego obiektu.

Przedszkole posiada własny duży parking.

 

Przedszkole Niepubliczne “PROMYCZEK” | przedszkole bielsko rekrutacja
ul. Podgórna 12
43-305 Bielsko-Biała
tel. 511 630 590

Posted projects

No projects posted yet by this employer.